Зачекайте...
Головна → Гостьова книга

Новий коментар

АДМІН!!!
На сайті оЧуПяТкА...
У рейтинговому списку за 2018...
Конкурс у 2017 роцИ (рос.)
Потрібно...
Конкурс у 2017 роцІ.
Я тут прочитав, що на контракт можна документи вже вести, це правда?
Чи є вірогідність пройти на контракт, якщо бали зно 170+ , а з англ 130, але на спеціальність на яку я хочу, складові мін. балу з англ - 150
Дивлячись, на скільки престижний виш. Подивіться на минулорічні зарахування.
Якщо я передумала вступати у ВУЗ, де подала заяву з 1 пріоритетом, то чи можу я скасувати заяву(без права подання нової заяви) та вступити за 2 пріоритетом?
Так! Тоді найвищим пріоритетом у Вас буде 2-й. Але зачекайте скасовувати, Ви ще маєте час до 26 липня, а раптом знову передумаєте? До речі, ніхто не гарантує, що Ви вступите саме за своїм найвищим пріоритетом, хіба що у Вас ЗНО 190+.
В цьому році є складові конкурсного балу, як в минулому? Наприклад, якщо заходити на вступну кампанію 2017, на будь-який факультет, то в складових конкурсного балу вказано предмети та мінімальний бал до них, а в цьому році немає ніякої інформації про мінімальний бал, це означає що в цьому році немає таких критеріїв з мінімальним балом?
Є, на сайтах університетів треба дивитися
Не можу знайти, можете скинути сайт, де можна подивитися цей мінімальний бал в університеті Шевченко
Яка спеціальність?
Якщо цікавить мінімальний бал в Шеву, то ЗНО не дуже гарно здали, то чи варто туди палити заяву
На контракт чому б ні. Досвід минулих вступних кампаній показує, о навіть в най-найкращі виші на найтоповіші спеціальності на контракті, зазвичай, недобір, тобто, залишаються вільні місця ліцензованого обсягу. А умови вступу є на сайті кожного вишу, там і треба вичитувати. Якщо ж ліньки перечитати кількадесят сторінок, то за вас того теж ніхто не зробить.
Чому в колонцi бал атестата стоiть може стояти 0
Наприклад, абітурієнти-іноземці. Вони не мають українських атестатів.
Чому на сайті abit-poisk.org.ua у деяких ВНЗах у максимальній кількості державних місць написано "0",але на сайті МОН у документі про розподіл бюджетних місць вказана кількість,наприклад,10?
Наприклад? Цікаво подивитися
Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого
Загадочный вуз))) надо спрашивать в ПК
Так це пов'язано з роботою ПК,чи насправді немає бюджетних місць?
Все залежить від того, яка пропозиція закрита чи відкрита, бюджетна чи ні і від широкого конкурсу, може бути і 10 , а може і жодного
Пропозиція відкрита
Тоді все вирішить широкий конкурс
Загадочні не ВУЗи, а студенти, які не читають правил вступу
чому ж так доооовго не оновлюють рейтинг??????
На вступ.освита.юа вранці вже оновили, і до 21.00 обіцяють ще раз оновити, а тут останнє оновлення аж вчора було
Та яка різниця, майте терпіння. До 26 липня картина зміниться ще кардинально, перші 3 дні подання заяв мало про що говорять. Та й минули часи хвиль і добору, коли можна було вплинути на ситуацію прорахувавши шанси і поклавши оригінали в потрібному місці в потрібний час. Добір лише на контракті, а туди і так вступлять без проблем 99.999% абітурієнтів. А про можливість вступу на бюджет скоріше підкажуть порогові бали широкого конкурсу, а не рейтингові списки.
"Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня."
Джерело: http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/
До якого числа приймають оригінали на бюджет?
Анонім 19:17 16.07.18 Відповісти
"Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 години 06 серпня."
Джерело: http://osvita.ua/vnz/consultations/19477/ Це мала бути відповідь на Ваше питання.
Що робити якщо показує одну спеціальність два рази? На яку саме подавати заяву?
Мабуть, там різні спеціалізації. Уважно прочитайте)
Спеціальності вказані ідентично. Навіть голови приймальної комісії, і номера телефону і е-майл однакові
Бывает одна специальность в одном вузе, но на разных факультетах
І навіть на одному факультеті, але різні id
Не "спеціальності", а "спеціалізації" ! Це різні речі, тому й id різне
Яка різниця спеціальність чи спеціалізація, якщо дві цих штуки повністю однакові
Університет створив дві конкурсні пропозиції на одну спеціальність. Вірогідно, одна з них небюджетна і має інший перелік предметів ЗНО та/або коефіцієнтів.
Як змінити дані вступника у електронному кабінеті?
Після подачі першої заяви до ВУЗу це неможливо змінити
А якщо видалити заяви?
Просто мені подзвонили з унівеситету та сказали, що я не додала не ту копію додатка про місце проживання та треба її змінити. Я вже зверталася за допомогою, напевно, всюди, але ніде не отримала відповідь.
Якщо ти видалиш заяву ти втратиш пріоритет і можливість вступити на нього
Як варіант створити новий кабінет , але краще з приводу цього звернутися до вузу
Це не буде можливим!
Звяжіться з ПК університетів та запропонуйте надіслати їм скан на пошту. В деяких ЗВО, зокрема моєму, це є прийнятним варіантом.
http://osvita.ua/vnz/consultations/61417/
Мушу Вас засмутити. Цитую: На сьогодні у системі ЄДЕБО відсутня можливість видалення/редагування довідки про реєстрацію у сільській місцевості. Тобто, перед її завантаженням вступнику треба переконатися, що вона відповідає встановленому зразку (Додаток №13 до постанови від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/file/text/44/f454477n307.doc). Після подання першої заяви інформацію в кабінеті змінити неможливо, тому переконайтеся у її коректності до подання заяви.
Інфа звідси: https://osvita.ua/vnz/consultations/60948/
Як варіант - надати коректну довідку у виш в паперовому вигляді (привезти особисто або відправити рекомендованим відправленням з описом вкладення)
Чи є вірогідність пройти на контракт, якщо місць 65, а я на данний момент 120, і буде творчий конкурс ще, бали зно 150,140
если пройдете творческий конкурс, то и на контракт пройдете. Даже если будет 500 заявлений. Все проходят на контракт (99%). Посмотрите примерный балл за прошлый год, сориентируйтесь.
Ой, та не хвилюйтесь! Ось Вам приклад журналістика ЛНУ Франка в 2017р. - всього місць 149, заяв 430, зараховано 141. Порядковий номер в списку останнього контрактника 423, ЗНО - 117 і 142! І бал атестату 5,20 (жах!). І нічого, вступив. Цікаво тільки, чи продовжує навчання після першої сесії. Ваші похідні значно кращі.
https://abit-poisk.org.ua/rate2017/direction/29834/?page=5
Можна подати заяву на контракт і на бюджет?
Дивлячись як. Якщо на 1 спеціальність в той самий вуз ,то не треба,коли ви подаєте на бюджет,при відмові ви змагаєтесь за контрактні місця
Чи одразу треба платити за контракт,коли подаєш у серпні документи? Чи для цього є якийсь термін,для оплати контракту?
Для кожного ВУЗу по-різному
це можна подивитися на їхньому сайті?
Напевно що данної інформації ви не знайдете поскільки це ньюанс, зателефонуйте або уточніть інформацію у вузі
Привіт, Навчаюся в коледжі , але хочу поступити в університет на заочне ,Які документи потрібно давати коли поступила, бо оригінал атестата залишиться в коледжі?
Варіантів два. Вступати на підставі ЗНО (здавали?), атестат візьмете під розписку, що б завантажити,потім повернете. А є ще інший варіант. завершити навчання в коледжі і вступати на скорочену програму на третій курс на базі молодшого спеціаліста.
Скажіть,будь ласка,чи вже можна везти документи у Терноп.мед.,якщо я тільки туди хочу вступити (фармація,контракт)?
Певно, що можна. Зателефонуйте до приймальної комісії.
Треба робити копію сертифіката чи подається оригінал ?
Ви пільговик?
Йдеться про сертифікат зно )
Якщо ви не пільговик, то документи подаються в електронному вигляді.
Оригінали надаються у ПК потім, якщо вас зарахують
чому я не можу знайти себе в абіт пошуку ,але в рейтингових списках я є ,наприклад уку
Скопіюйте своє прізвище з рейтингового списку і вставте у вікно пошуку. Можливо, Ви десь ставите зайвий пробіл, або апостроф є в прізвищі.
бази абітпошуку оновлюються не так швидко, як рейтинги вузів. дочекайтесь наступного оновлення баз, час зазначається на головній сторінці
Якщо я вступила до вуза, мені потрібно привезти оригінали документів чи можна їхні копії? Адже одночасно я намагаюсь вступити закордон, де однозначно потребують оригінали документів. Хтось із цим зустрічався ?
Ніяких копій, тільки оригінали) І як Ви могли вже вступити? В будь-якому випадку одною дупою на двох табуретках сидіти не будете, визначитесь, куди Ви вступили, туди і повезете документи.
Мені необхідна довідка, що можу навчатися у ВУЗі. Навчатись як таке не планую в Україні. Чи можна взяти таку довідку просто, без вступу ?
А хто її має Вам дати)?! І що під цим розуміти? З точки зору медицини? Це довідка 86-с. Чи з позиції освітнього рівня? Тоді це атестат і сертифікат ЗНО. А якщо серйозно, то поспілкуйтесь з українцями, які вже там вчаться, і спитайте, де і яку довідку вони брали. Українські виші не дають довідок , що хтось може, а хтось не може в них вчитись Вони просто або зарахують, або не зарахують. При чому ті, кого не зарахували, цілком можуть там вчитись!
1 2 3...860