Зачекайте...
Головна → Гостьова книга

Новий коментар

а есть такие кто в Оксфорд/Кембридж едут учится?
Вони тут не сидять
Какой самый ужасный университет?
Поплавок))
Чи можна перевестися з одного гуртожитку в інший, щоб жити разом зі знайомим.
Дивлячись, де. В основному селять факультетами
Радій, що взагалі поселили
Так все таки от факультета 45% получат степуху или от группы?
Факультет
Нет , не факультет.... Сколько ещё обьяснять...
Допустим возьмем КПИ универ.
Факультет прикладной математики. Он делиться на кафедры.
кафедра прикладной математики
кафедра системного программирования и специализированных компьютерных систем
кафедра программного обеспечения компьютерных систем
На кафедре прикладной математики будут получать 45 процентов. Допустим 100 бюджетников 45 получают.
Но кафедра делиться на групы это не играет роли. Получают из всей кафедры.
И так другие кафедры.
В КПІ одні наркомани такшо бережіть дітей
Откуда такая информация?
Подивилась відео з гуртожитку КПІ. Це катастрофа)
Пішла знімати стрес до дівчини яку я періодично дивлюсь. Данія:
https://youtu.be/avyl2Eawx3I
Знаю 4 реальних абітурієнта-контрактника, переведених на бюджет. На сайті Могилянки є наказ. Усі пільговики. Це реально працює.
Ну так давно відомо, що пільговики можуть перевестись, що тебе дивує? Простим смертним таке не світить))
Пільговиків також не всих переводять. Мене не перевели, бо в мене конкурсний бал на 15 балів меньше ніж найменший прохідний на бюджет на мою спеціальність. А треба, щоб був меншим не більше ніж на 10.
Да, є таке правило
Як дізнатися до якої групи і деканату я належу? ЛНМУ
Групу взнаєш лише в день посвяти(хоча є такі, що вже знають, може, на сайті твого ВНЗ є), а деканат = твій факультет. Наприклад, деканат факультету іноземних мов.
Сама который день задаюсь этим вопросом )
У нас на сайте вывесили списки, когда получить учебники. Списки по факультетам, а я не знаю, на каком я (
В тебе яка спеціальність?
На чат НМУ есть ссылочка? Или такового вообще не существует?
Есть здесь те, кто не уверен, получит ли общежитие?
Я. Мне в ПК прямым текстом сказали, что 200 км от города - это не так уж и далеко. Но заявление на общагу всё равно написала, сказали, что шанс есть. Буду пробовать.
Удачи тебе!
Спасибо и тебе.❤️
У нас общагу только льготникам дают, но надежда умирает последней...
В моем вузе на сайте ничего про форму 086 ничего не написано,но когда пришли узнавать ,что надо для поступления они попросили медецинскую справку.
П.С там написано про эту справку только для ребят ,которые будут жить в общежитии и специальность связаннная со спортом.А я местная и иду на языки.Хорошо,что вовремя прошли
Для поселения нужны только медосмотр и справка о вакцинации или еще какие-нибудь доки? (О паспорте, коде и фото я знаю, но, может, что-то еще требуется )
Флюжка ещё.
Помогите!!! в группе 21 человек и только 3 бюджетника .Стипендию получать будут все 3 или сколько ?Блин , вообще не понимаю
45% от всего списка. Итого 1 только.
спасибо помог(-ла)
До чого кылькысть бюджетникыв у групы?. Беруть загальну кылькысть бюджетникыв на курсы та факультеты. І від всієї кількості, за загальним рейтингом, 45%. Тобто скільки у Вас при вступі було оголошено бюджетних місць? Якщо, наприклад 100, то відповідно 45 найкращих отримуватимуть стипендію. Але це на в усіх ВУЗах так Наприклад у ІФНМУ лише 25 % Ібюджетників отримують стипендію. І не може так бути, що по групах. Адже в одній групі всі троє можуть бути відмінниками, а в іншій групі всі бюджетники можуть бути посередніми студентами. То не дадуть же слабшому стипендію, а відмінника позбавлять. Це смішно.
это один факультет
Тобто на факультеті одна група? Ну якщо так? Значить всього на факультеті на пешому курсі буде навчатися 3-є бюджетників? То 1 студент-держаник матиме стипендію
да 1 факультет и 1 группа из 21 человека
У кожному вузі по різному, може бути 45% від групи, може від усіх груп на цій спеціальності, а може бути група+ група ускореніків і від них вже 45%. Немає такого, що 45% від усього факультету,
чи подобаються вам умови в общазі?Розкажіть про свої майбутні кімнати)
ІФНМУ. Гуртожиток №1. Охайний, Все пофарбовано вимито. Кімната затишна. Попередні мешканці робили ремонт. І мабуть були дуже гарними господинями. Кімната ремонту не потребує. Система блочна. Ублоці; 2 кімнати- на 2 чоловік та на 4, санвузол. У санвузлі цього літа зроблено ремонт. Все замінено. У гуртожитку є ліфт, який працює з 6 ранку до 22. є сміттєпровід. все працює. Є бібліотека, яка працює до 22 години і спортзал. Умови проживання комфортні. Ще й субсидію маю. Проживаю не перший рік.
Какие документы нужны для поселения в общежитие?
Паспорт, идентификационный код, выписку с места жительства, справки, бумажку с банка, что оплачено за общагу, если парень, то ещё там с военкомата выписка.
Флюрографія потрібна
а 45% це скільки людей буде отримувати стипендію?
45 проц от количества бюджетников в группе
Є групи в цілому слабкіші (немає того студента на якого всі рівняються) , а є такі групи, де всі гарно вчаться.То, що виходить, студента з високими балами позбавити стипендії, тільки тому, що з іншої групи треба комусь її дати, не залежно від того, що у такого студента нижчі бали, ніж у студентів з інших груп? Так бути не може
Та не по групах, а по спеціальності. Наприклад: на спеціальність виділено 100 місць, тому лише 45 найкращих з 100 будуть получати стипендії.
Все вірно. В одній групі можуть всі бюджетники отримувати стипендію, а в другій жоден.
Чи потрібно виписуватися перед поселенням у гуртожиток ПЮІ?
О! І ми туди ж...По ходу треба.Сьогодні на сайті побачили,що 27- го поселення.Будемо виписуватися, бо " іногородні"
есть ли сайт который мониторит поступающих и сможет раскрыть инициалы? вроде видел такое в прошлый раз
Широкий конкурс
Или на сайте универа, куда чел поступил
Есть чат Дну Гончара?
есть чат по факультетам
Скинь пожалуйста ссылку на мед фак, если не тяжело ибо никак не могу найти (
Скиньте чат ЛП пліз
В телеграмі
https://t.me/abitura_nulp
Как проходит учеба на заочке?
Якщо чесно, на отєбісь.
Хоча залежить від вузу, якщо це Шева або КПІ то зрозуміло, що будуть питати нормально.
списки обраних в гуртожитки лну підлікує чи це ніде не можна знайти?
*публікує)
Мають подзвонити
а якщо мені також не прийшов лист,але мені все розповіли ,коли поселення,дали бумажку на якій все вказано?
Відповідь у вашому запитанні
Хто знає чи обов*язково проходити практикку в університеті?
Залежить від того, що саме ви маєте на увазі під практикою. Вона ж ріна буває -- навчальна, виробнича, а є і нічим не передбачена.
Ей, тут є хтось з ДонНУ фізико-технічний факультет, програмна інженерія? Відгукніться в коментах :)
подскажите что делать ,если до сих пор не пришло письмо с университета?
Мне тоже еще не пришло
а если не придет письмо,что тогда?
Не всі вузи їх розсилають, скоріше за все пізніше має бути інфа на сайті вузу
А що ви очікуэте выд цього листа? Чи інакше -- навіщо він вам потрібен?
Щоб дати підтвердження вступу у ВУЗ для війсккомата.
Когда прийдет письмо про поступление ?
КПІ- для тих, хто на контракті , коли прийде лист на поселення в гуртожиток? Хто знає?
Ты откуда?
Черкаська область
Заметила такую тенденцию : люди , которые говорят свободно на русском так же на украинском свободно и без видимых ошибок говорят(нет русизмов , суржиков...),а люди из села говорят на суржике ,а если на украинском-то очень грязный.
Я считаю,что суржик -это неуважение как к украинскому, так и русскому языкам. Делаю постоянно замечания своей соседке по парте , что надо говорить в быту на одном из 2-х языках и так мы ее выдрессировали,что она в обычной жизни говорит чисто на русском.
А вы какого мнения о этой проблеме?
Шо ти мелеш такє, буду говорить на суржику, суржик в сєрці
Взагалі то я добре володію українською мовою
Чемодан -вокзал-росія
Причем тут политика?Зачем это тут?
Я можу зараз спеціально для тебе спілкуватия державною мовою.Ти знаєш ,що 53% українців розмовляют російською і закона такого ще нема , що забороняв спілкуватися цією мовою
Господи люди, чего вы такие "ядовитые"?И бегом свою политику суете ,усугубляете ситуацию только!Человек высказал свое мнение ,а вы сразу кидаетесь.Лучше чем огрызатся и умничать напишите свою точку зрения СПОКОЙНО!
" люди из села" - це не географічне поняття. Необов'язково сільська людина буде говорити суржиком. Є багато тих, хтоживе у місті,а мови не знає.
у меня в классе так только
2 девочки из села говорили,городские-иногда так говорят что бы поприкалыватся,а эти всегда,даже на уроках и им учитель украинского постоянно замечания делает ,но им до одного места
Действительно,это считается неуважением к языку,соглашусь.
Специально для тех,кто сейчас налетит перехожу на украинский.Це позорно не знати рідну мову і спілкуватися аби як :"У мене сьогодні заболіла голова і поєтому я не пійду в школу.Мєня мама поругала за то що я приніс додому чужого кота.Вчора став свідєтєлєм такого проісшествія , мужчіна побив продавщіцу і украв водку,яка стоїть 100 рублів."Ну це реально бісить.Ми повинні спілкуватися однією мовою ,а не десятьма одрузу
У нас в группе был чел с Полтавы, через пару месяцев перешёл с суржа на русский. На соседней кафедре все преподавали на укр и сурже, девочки там почти все были на сурже, кафедра филологии( В маге пришёл чел со Львова говорил на русском, но все время правил преподов которые плохо говорили на украинском. По разному бывает.
Боже, як я ненавиджу таких людей, як ти. Ну і що тобі до того хто як розмовляє???? Ти не маєш ніякого права забороняти своїм одноліткам і особлива старшим розмовляти, як вони хочуть. Тебе ніхто ж не трогає, а твої заскоки нікому не цікаві. Ще скажи, що ти проти діалектів. І не є обов'язковим досконало знати свою рідну мову, це наш вибір вивчати і знати те, що ми хочемо.
Имеет право требовать от собеседника , если к нему ( к ней) обращаются , говорить нормально . В ЗНО было сочинение ( власне висловлювання), вряд ли вы его писали на суржике . Так для себя любимого , оказывается, можно напрячься ради баллов . А ради уважения к собеседнику нельзя?
Ну от я з села. Розмовляти можу як завгодно. Хоч українською, хоч російською, хоч на суржику. Попрошу не вживати поняття "людина з села". Все залежить від виховання
ок, я з міста, але спілкуюсь на "суржику". в середовищі, яке мене оточує, 95% розмовляють так само. типу так легко перейти на іншу мову, коли з самого дитинства розмовляєш, використовуючи суржик. але я розумію, що це проблема, адже засмічує мову(і не тільки це). я сама не в захваті від того, що так розмовляю й поступово переходжу на одну з мов, але це досить складно й в один момент не відбувається.
Когда изучали знаки препинания, Вы отсутствовали на занятиях?
«Воспитанный человек — это не тот, кто не прольет соус на скатерть, а тот, кто не заметит этого» А.П. Чехов.
Скількі часу займає поселення?
Полдня. Собраться в деканате, пройти медосмотр, взять ордер, прост опять очередь в общаге, к паспортистке, очередь за ключами, за подушками/матрасом/одеялом/зеркалом/стулом/столом и тд. Если общаге не оплачена заранее, то ещё и в банк сходить. Ну и зависит от растений от деканате до мед пункта и до общаге.
Київ, вже було переведення на вакантні місця, є такі кого перевели? Не треба писати, що до 18...реально є такі, хто був переведений?
Є. Шевченко
З ДонНУ кто-то уже ездил смотреть корпус иностранных языков на ул.Зулинского?Это ужас я видел где это )была большая надежда ,что на Янгеля перенесут)))Почему другим факультетам дали нормальное местонахождение??
Видел что внутри?
А ты что не был на этой улице??
Степендию получают все бюджетники?
Только 45%
Для гуртожитку потрібна довідка від дерматолога, термін придатності 10 днів, але в інших внз та гуртожитках 3 дні. У когось ще є 10 днів?
Справка дерматолога илисправка о санэпидемокружении?
Написано, що від дерматолога
та всюди 3 дні тільки
Того ж я і запитую, бо на сайті написано що термін придатності довідки 10 днів. Мабуть варто зателефонувати туди і перевірити
Хтось вже в гуртожиток у ремонт робить?
Да, вже практично все дороблено
Є тут журналісти з ВПІ(КПІ)?
Чи є вже чат в телеграмі?
В телеграм на канале kpikids есть
Каналы и чаты всех факультетов
КПИ в том числе и ВПI
Когда будет статус "зараховано"? Бюджет.
"Включено до наказу" это последний статус, он и означает, что тебя зачислили
Дець можна знайти списки усіх квот 2018?
А ещё после колледжа переводят на третий курс бакалавра?
Не переводят. Просто доки подаются сразу на 3й или на 2й, или на ускоренный.
И долго так будет ещё ?
Так, довго
Расскажите про студентский билет и его функции,где он действует,на каникулах они действительны?
Знижка 50% на проїзд на поїзді, в деяких місцях (каток, кіно, музей ....) вхід 50%.
А у міському транспорті є знижки? Тролейбус, маршрутки, метро?
можна замовити проїзний на метро/тролейбус/трамвай/ автобус в універі, дешевше вийде
У нас наприклад проїзний в університеті не замовляють по студенському і на міському транспорті ( автобус/тролейбус/ маршрутка) він не діє((
На канікулах теж діє.
1 2 3...659