Зачекайте...
Головна → Гостьова книга

Новий коментар

Олександра 14:49 23.05.17 Відповісти
Уже написала. Я навіть і маленької пляшки не випила
Вітаю) Готуйтесь до інших екзаменів.
Що означає ВМ/БМ ?
всього місць/бюджетних місць
Олександра 07:09 20.05.17 Відповісти
На сайті центру оцінювання прочитала, що треба 2-3 ручки чорного кольору, але чи можна брати коректор? І ще написано, що маленька прозора пляшка питної води, на фотографії зображена пляшка 500 мл, а чи газована чи без газу не пишуть. І ще одна річ, якщо я п'ю дуже велику кількість води, коли нервую, можна взяти літрову пляшку чи краще дві по 500 мл?
Останнє: знайомі кажуть, що під час ЗНО будуть громадські спостерігачі, які будуть ходити й спостерігати, в зошити заглядати, заважати. Це справді так?
Ви серйозно? ))) Вас найб-'ільше хвилюэ кількість води і газована вона чи не газована. Беріть ящик води любоі, 10 ручок, це не порушення, зайве заберуть потім повернуть. Спостерігачі будуть обов'язково
А коректор можна брати й користуватися ним?
А висловлення як писати? Якщо виправлення будуть, бали нижчі поставлять?
Ви на пробні ЗНО ходили?
Ні, не ходила.
Якщо вам не вистачить 2-3 ручок, то можна попросити ще. Коректор не можна, якщо зробили помилку у бланку відповідей А (тести), то просто замалюйте ручкою не правильну відповідь і поставте хрестик де потрібно(у бланку відповідей А буде інструкція як відмітити правильну відповідь і закреслити не правильну). Якщо ж зробили помилку у бланку відповідей Б, то можна просто перекреслити(здається бали не знімаються). Воду можете брати скільки завгодно. Мій однокласник з півтора літровою пляшкою прийшов. Газована\не газована різниці немає, головне щоб не було ніяких етикеток. А на рахунок громадських спостерігачів, то прийде десь на початку двоє-троє чоловік які перевірять чи всі сидять на своєму місці, розпишуться і поставлять печатку на листку, що ви були присутні на ЗНО і підуть. Можливо буде охоронець, який з металошукачем поводить навколо вас і все(але охоронця може і не бути, минулого року на мові не було). Звісно, протягом всього ЗНО в аудиторії буде постійно двоє спостерігачів, але вони не будуть ходити і кожних 5 хвилин підіймати Вас з місця і гортати зошит(при умові, якщо не будете поводитись підозріло). І все, більше Вас ніхто не турбуватиме.
Дякую. Дуже дякую. Значить, сьогодні ще куплю води. А то придбала bon aqua середньогазовану, 500 мл. А зараз повторюю укр літературу. Так страшно
Хто тут головний?
Відізвися
Терміново!!! Хто не може зайти у ВК?
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:btu9WSofCEkJ:https://medium.com/%40Mail.Ru/%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BA-%25D0%25BF%25D0%25BE%25D0%25BB%25D1%2583%25D1%2587%25D0%25B8%25D1%2582%25D1%258C-%25D0%25B4%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%2582%25D1%2583%25D0%25BF-%25D0%25BA-%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2587%25D1%2582%25D0%25B5-mail-ru-%25D0%25B5%25D1%2581%25D0%25BB%25D0%25B8-%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25B9%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2580-%25D0%25B5%25D0%25B3%25D0%25BE-%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25B1%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25BA%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25BB-630ceac61443+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ua
Схоже на it
заклинання!
Учусь на филолога, ищу работу на каникулы, подскажите пожалуйста где вы находили свою первую работу и какая была з/п?
Rabota.ua, work.ua:)
Да там просто много всего, я хочу чтобы мне кто-то посоветовал проверенное предприятие, а то не хочу попасться на кидалово
А де ви проживаєте, скільки років вам? Ким змогли б працювати?
хочу заниматься переводами
Та ніхто вас не візьме на нормальну роботу, якщо ви ще навчаєтеся, ще й під час
канікул. І без досвіду роботи. Повірте, філологів зараз вистачає
Так що, раджу не марнувати час
я знаю что есть люди которые работают
Є вакансії прибиральниці/прибиральника! Вас влаштує?
https://news.mail.ru/society/29729361/?frommail=1
Сільські коефіцієнти? Що за дебілізм?
хто знає, чим відрізняється спеціальність в Львівській політехніці "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук) від тієїж спеціальності -//-(Інститут гуманітарних та соціальних наук)????????
Можете зателефонувати на гарячу лінію вишу, якщо тут не дізнаєтеся))
Там завжди допомагають)
Кто знает, будет ли начисляться стипендия первокурсникам 2017?
По последним обсуждаемым правилам — до 45% из поступивших на бюджет, в порядке рейтинга.
Спасибо.
Здравствуйте! Подскажите, а почему не ищет в поиске по фамилии и имени людей, кто подавал и куда заявления? Спасибо
Если искать за 2016 год то надо вводить фамилию и инициалы, за прошлые годы - имя полностью
не ищет всеравно, пробовали многих найти, не ищет. Например: Тернющенко Дарина
Тернющенко Дарина 2015
В конце надо писать год
якы предмети потрыбно здавати пысля 9 класу на вчителя початкових класыв або дошкыльну освыту? скыльки платити за рык? який прохыдний бал?
[мат], почалося.. Як ви не можете зрозуміти [мат], що за вас ніхто шукати інформації не буде. Сюди зайти розуму вистачило, а на сайт закладу - ні. Що за [мат] собача, дорогенькі? Я [мат] уже
А ти "дорогенька" схоже також на початкову освіту навчаєшся. Навчись коректно і без матів спілкуватися з людьми
А з чого такі висновки?
З твого повідомлення
Як можна з одного повідомлення визначити на кого я навчаюся? Це талант
Ого. У нас свобода слова. Що за неподобство?
порадьте дійсно хороші перекладацькі фірми в києві, скоро випускаюсь то помало шукаю роботу
Знову те саме. Заходиш на сайт пошуку роботи і фігачиш
Как зарегистрироваться на творческий конкурс?
И могу ли я сдавать творческий конкурс, если буду сдавать 4 предмета ЗНО?
ЗНО отдельно, ТК отдельно. Сдаете ЗНО подаете заявление в выбранный вуз - узнаете время проведение ТК, приходите сдаете.
Доброго дня! В цьому році я закінчую навчання в університеті (бакалавр), як донька загиблого в АТО навчалась на бюджеті. Роз'ясність мені будь-ласка, якщо я в цьому році буду вступати до магістратури по цьому ж напрямку, чи також я зможу навчатись на бюджеті? Дякую.
Если ваши результаты выше чем конкурентов почему нет. Вообще с таки вопросами лучше в деканат, никто точнее не ответит.
Можливо перевестися з денної на заочку серед навчального року?
Только после закрытия сессии.
Сергій - адміністратор ltek.info 14:19 15.04.17 Відповісти Анонім ⤴
У Вашому питанні недостатньо початкової інформації (чому переводитися, з якої форми навчання на яку і інше...). Питання про переведеняя вирішується керівництвом навчального закладу як виняткова ситуація, і приймається в кожному випадку індивідуально. В моєму навчальному закладі (Львіський техніко-економічний коледж Національного університету "Львівська політехніка") такі рішення затвердує директор з подання Педагогічної ради або Адміністративної ради коледжу, підписуючи відповідний наказ. Бачите - питання складне. Тому зверніться, письмово, до керівництва навчального закладу, щоб вирішите своє питання. Врахуйте, що при переведенні без поважних причин, серед навчального року Ви швидше за все втрачаєте рік навчання. Якщо підстави переведення вагомі (служба в арміїї, виконання державних обов'язків, тощо...), то Вас можеть перевести зобов'завши доздати академічну різницю без втрати навчального року.
На международные экономические отношения куда лучше поступать в КНЭУ или КНТЭУ? Не путать с международной экономикой.
Почему Вы так думаете? Доводы в студию. Для меня это важно.
Что-то мне поплохело
От чего же Вам поплохело?!!!
Сам не знаю
Можна навчатися одночасно на заочці у двох вузах й на денній у третьому?
хто навчається на фінансові і страхову математиці підкажіть чи важко навчатися
Вам точно буде важко
Куда лучше поступать на маркетинг - в КНЭУ или КНТЭУ? Интересует качество обучения и отношение преподавателей.
Почему КНТЭУ?
Можно кушать на парах?
От препода зависит, кто-то считает что нужно все время есть конфеты и орехи это улучшает работу мозга. Есть такие что начинают орать за то, что воду пьешь, когда жара.
Как вы себе это представляете??? На парах нужно учиться, а кушать в отведенное для этого время.
Я їм! І нічого. Під час їжі я засвоюю матеріал краще. Одного разу викладач мені серветку дав, бо руки були жирні. Не треба робити із цього трагедії
Як можна засвоювати матеріал під час перетравлення їжі... Ще й руки від їжі жирні... Ви що сало їсте на парах?
Така природа людини. Знаєте, якщо я не їм, то звуки, які надходять з мого живота, починають звучати по всій аудиторії. Організм дає сигнал, що час підживитися чимось смачненьким. Сало? Ні, до нього я ще не дійшла. Захочу сала - без проблем. Не можу на голодний шлунок сприймати, аналізувати й відтворювати будь-яку інформацію. Руки забруднилися трішки від шоколаду. Ось і всі проблеми. Ще будуть запитання?
))) Так давайте все будем жевать на парах. Обратитесь к гамтроэнтерологу. Шоколад вашей проблемы не решит.
А що, я згодна! Що поганого в цьому? Їм собі спокійно, нікому не заважаючи. Викладачі навіть казали, що під час пари ви маєте право їсти, це норма! Не знаю, де ви навчаєтеся/навчалися, але складається таке враження, що вам забороняють їсти, мотивуючи тим, що це щось непристойне. Голодним сидіти непристойно, ось що!
Якби я нічого не їла, мене б давно відрахували з університету.
Дякую за турботу, обов'язково звернусь.
Залишилися питання?
гастроэнтерологу...
Можно, но главное не плямкать и не чавкать
Сергій - адміністратор ltek.info 14:00 15.04.17 Відповісти Анонім ⤴
Питання складне і однозначної відповіді Ви не отримаєте. Скажу Вам як викладач з великим стажем роботи - якщо підчас заняття виникла необхідність зробити ковток води, то жоден адекватний викладач не зробить Вам навіть зауваження (якщо все буде етично з Вашого боку). Але на уроках фізкультури що-небудь істи - пряма загроза Вашому життю, викладач просто зобов'язаний це заборонти. Мої заняття відбуваються за комп'ютерами. Там теж недоречно їсти (крихти та вода на клавіатурі - смерть для комп'ютера). Гостра потреба поїсти - підніми руку і вийди з аудиторії, так ти покажеш повагу до викладача, а викладач це належним чином оцінить. Останнє - на моїх парах студенти не їдять, бо немає коли, їм треба у мене вчитися. Не ходіть на пари, де крім їжі нема чим зайнятися!!!
Есть специальности (магистратура), где учат CG, 2D? Именно цифровая графика, а не "мы полтора года порисуем от руки, а диплом напишешь о чем хочешь".

Пресекая "умные" ответы, скажу - рисовать умею, работы продаю. Нужна степень магистра в этой сфере.
1 2 3...698